Dziś
niedziela, 1 listopada
Halloween EventHell'o Ween codziennie o 23:00 na arenie Thais (teleport na górze świątyni), Good Witch w Thais, +20% golda z potworów (do 5 000 na jedno zabicie). W aplikacji na telefon Mobile App EXP +20%.Mobile App EXP +20%Characters played on the Dajkan mobile app get +20% experience (counted on the stage, other bonuses stack on top).Auto-bankGold from loot is automatically deposited into your bank account.Bosstiary progress +1Bosstiary progress increased by 1 kill per eligible boss kill.Donate bonus +20%Donate shop bonus increased by 20%.Regeneration speed +150%Health, mana and soul regeneration increased by 150%.Skill gain speed +100%Skill training rate increased by 100%.Weekend PortalWeekend Portal (Astral Convergence) is open - custom boss realm accessible from Thais Temple.Elite AzzilonElite Azzilon hunt is open today (VIP custom Inferniarch floor).Elite Issavi CatacombElite Issavi Catacomb hub is open near Issavi today.Elite Soul WarElite Soul War hub is open today.
Jutro
poniedziałek, 2 listopada
Halloween EventHell'o Ween codziennie o 23:00 na arenie Thais (teleport na górze świątyni), Good Witch w Thais, +20% golda z potworów (do 5 000 na jedno zabicie). W aplikacji na telefon Mobile App EXP +20%.Mobile App EXP +20%Characters played on the Dajkan mobile app get +20% experience (counted on the stage, other bonuses stack on top).Elite AzzilonElite Azzilon hunt is open today (VIP custom Inferniarch floor).Elite Castle: FalconElite Falcon hunt open in Elite Castle today.
Trwa Halloween Event 26.10 – 10.11
Hell'o Ween codziennie o 23:00 na arenie Thais (teleport na górze świątyni), Good Witch w Thais, +20% golda z potworów (do 5 000 na jedno zabicie). W aplikacji na telefon Mobile App EXP +20%.
Wiki ›
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
3
sobota
4
niedziela
5
poniedziałek
Elite Grim TombRune cooldown +18%
7
środa
Elite Soul WarBosstiary progress +1
8
czwartek
9
piątek
Experience Gain Speed +78%Elite Castle: Lion
10
sobota
Bestiary progress +1Bosstiary progress +1Respawn rate +400%Weekend PortalElite Grim TombElite Issavi CatacombElite Soul War
11
niedziela
Bestiary progress +1Bosstiary progress +1Respawn rate +400%Weekend PortalElite Grim TombElite Issavi CatacombElite Soul War
12
poniedziałek
Mobile App EXP +20%Elite AzzilonElite Grim TombElite Issavi CatacombElite Soul WarVIP skill bonus +31%
13
wtorek
14
środa
15
czwartek
16
piątek
17
sobota
Mobile App EXP +20%Auto-bankRune cooldown +22%VIP loot bonus +12%VIP skill bonus +26%Weekend PortalElite Castle: CobraElite Grim TombElite Issavi CatacombElite Soul War
18
niedziela
Mobile App EXP +20%Auto-bankRune cooldown +22%VIP loot bonus +12%VIP skill bonus +26%Weekend PortalElite Castle: CobraElite Grim TombElite Issavi CatacombElite Soul War
19
poniedziałek
20
wtorek
21
środa
22
czwartek
23
piątek
24
sobota
Mobile App EXP +20%Auto-bankBosstiary progress +1Weekend PortalElite AzzilonElite Grim TombElite Issavi Catacomb
25
niedziela
Mobile App EXP +20%Auto-bankBosstiary progress +1Weekend PortalElite AzzilonElite Grim TombElite Issavi Catacomb
26
poniedziałek
Start
27
wtorek
28
środa
29
czwartek
30
piątek
31
sobota
HalloweenMobile App EXP +20%Auto-bankBosstiary progress +1Donate bonus +20%Regeneration speed +150%Skill gain speed +100%Weekend PortalElite AzzilonElite Issavi CatacombElite Soul War
- Halloween Event
- Dni robocze (1 bonus)
- Weekend (3–5 bonusów)
- Długi weekend świąteczny
- Elite Castle (event w puli bonusów)
- Weekend Portal
Eventy startują o server save poprzedniego dnia. Plan obejmuje 30 dni do przodu. Event z poradnikiem w wiki otworzysz kliknięciem.
Wiki Dajkan
Pobierz klienta
Konto
Eventy
Aktywny
Gold z potworów
+20%
Aktywny
Aktywny
Aktywny
Regeneration Speed
+150%
Skill Gain Speed
+100%
Bosstiary Progress
+1
Donate Bonus
+20%
Auto-bank
Aktywny
EXP for mobile app players
+20%
Informacje
| IP: | daikan.pl |
| Doświadczenie: | Progi |
| Klient: | 15.24 |
| Silnik: | Dajkan Quantum Horizon 4.4.0 |
| Typ: | No-PvP |
| Discord: | Dołącz |
Nieregularne raidy
Ostatnie zabicia bossów
Nie odnotowano zabicia bossa raidowego.
Najlepsi gracze
GraczPoziom
GraczEXP
Brak wynikow
GraczZabicia
GraczPunkty
Najnowsze wideo