Dziś
niedziela, 1 listopada
Halloween EventHell'o Ween codziennie o 23:00 na arenie Thais (teleport na górze świątyni), Good Witch w Thais, +20% golda z potworów (do 5 000 na jedno zabicie). W aplikacji na telefon Mobile App EXP +20%.Mobile App EXP +20%Characters played on the Dajkan mobile app get +20% experience (counted on the stage, other bonuses stack on top).Auto-bankGold from loot is automatically deposited into your bank account.Bosstiary progress +1Bosstiary progress increased by 1 kill per eligible boss kill.Donate bonus +20%Donate shop bonus increased by 20%.Regeneration speed +150%Health, mana and soul regeneration increased by 150%.Skill gain speed +100%Skill training rate increased by 100%.Weekend PortalWeekend Portal (Astral Convergence) is open - custom boss realm accessible from Thais Temple.Elite AzzilonElite Azzilon hunt is open today (VIP custom Inferniarch floor).Elite Issavi CatacombElite Issavi Catacomb hub is open near Issavi today.Elite Soul WarElite Soul War hub is open today.
Jutro
poniedziałek, 2 listopada
Halloween EventHell'o Ween codziennie o 23:00 na arenie Thais (teleport na górze świątyni), Good Witch w Thais, +20% golda z potworów (do 5 000 na jedno zabicie). W aplikacji na telefon Mobile App EXP +20%.Mobile App EXP +20%Characters played on the Dajkan mobile app get +20% experience (counted on the stage, other bonuses stack on top).Elite AzzilonElite Azzilon hunt is open today (VIP custom Inferniarch floor).Elite Castle: FalconElite Falcon hunt open in Elite Castle today.
Trwa Halloween Event 26.10 – 10.11
Hell'o Ween codziennie o 23:00 na arenie Thais (teleport na górze świątyni), Good Witch w Thais, +20% golda z potworów (do 5 000 na jedno zabicie). W aplikacji na telefon Mobile App EXP +20%.
Wiki ›
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
niedziela
Dziś
HalloweenMobile App EXP +20%Auto-bankBosstiary progress +1Donate bonus +20%Regeneration speed +150%Skill gain speed +100%Weekend PortalElite AzzilonElite Issavi CatacombElite Soul War
2
poniedziałek
3
wtorek
4
środa
5
czwartek
6
piątek
7
sobota
HalloweenMobile App EXP +20%Attack speed +22%Weekend PortalElite Grim TombElite Issavi CatacombElite Soul War
8
niedziela
HalloweenMobile App EXP +20%Attack speed +22%Weekend PortalElite Grim TombElite Issavi CatacombElite Soul War
9
poniedziałek
HalloweenExperience Gain Speed +60%Mobile App EXP +20%Elite Castle: CobraElite Issavi CatacombElite Soul War
10
wtorek
Koniec
HalloweenExperience Gain Speed +71%Mobile App EXP +20%Elite Issavi CatacombElite Soul WarRegeneration speed +150%
11
środa
Elite Grim TombSpell cooldown +14%
12
czwartek
13
piątek
Elite Grim TombSkill gain speed +100%
14
sobota
15
niedziela
16
poniedziałek
17
wtorek
Influenced spawn chance +68%
19
czwartek
Elite Grim TombRespawn rate +100%
20
piątek
21
sobota
22
niedziela
23
poniedziałek
24
wtorek
26
czwartek
27
piątek
28
sobota
29
niedziela
30
poniedziałek
Brak eventów
- Halloween Event
- Dni robocze (1 bonus)
- Weekend (3–5 bonusów)
- Długi weekend świąteczny
- Elite Castle (event w puli bonusów)
- Weekend Portal
Eventy startują o server save poprzedniego dnia. Plan obejmuje 30 dni do przodu. Event z poradnikiem w wiki otworzysz kliknięciem.
Wiki Dajkan
Pobierz klienta
Konto
Eventy
Aktywny
Gold z potworów
+20%
Aktywny
Aktywny
Aktywny
Regeneration Speed
+150%
Skill Gain Speed
+100%
Bosstiary Progress
+1
Donate Bonus
+20%
Auto-bank
Aktywny
EXP for mobile app players
+20%
Informacje
| IP: | daikan.pl |
| Doświadczenie: | Progi |
| Klient: | 15.24 |
| Silnik: | Dajkan Quantum Horizon 4.4.0 |
| Typ: | No-PvP |
| Discord: | Dołącz |
Nieregularne raidy
Ostatnie zabicia bossów
Nie odnotowano zabicia bossa raidowego.
Najlepsi gracze
GraczPoziom
GraczEXP
Brak wynikow
GraczZabicia
GraczPunkty
Najnowsze wideo